Mi eszel, ha nagy leszel? - Kolozsvári Egyetemek látogatása
A „Mi leszel, ha nagy leszel?” az a kérdés, amit néha már az óvódában is megkérdezünk a gyerekektől. Van, aki már akkor tudja
2025-2026-os tanév
A „Mi leszel, ha nagy leszel?” az a kérdés, amit néha már az óvódában is megkérdezünk a gyerekektől. Van, aki már akkor tudja
2025. szeptember 18. és 21. között 20 diákunk vett részt a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem által szervezett Középiskolások Hosszú Hétvégéjén. A program keretében a
Izgatottan vártuk a gólyatábort, abban reménykedve, hogy új barátokkal és sok szép emlékkel térünk haza. Amikor a helyszínre érkeztünk, elfoglaltuk a szobákat, illetve

A tudás és az ismeretek átadása mellett elsősorban az életre neveljük, tanulni tanítjuk diákjainkat. Hisszük, hogy az élethosszig tartó tanulás iránti nyitottság a sikeres felnőtt élet kulcsa. Olyan fiatalokat nevelünk, akik alkalmazkodni tudnak a társadalom folyton váltó elvárásaihoz, megtalálják és megállják helyüket a világban.