XVI. Törpe Olimpia

Immáron XVI. alkalommal került megszervezésre a Törpe Olimpia a környék kisdiákjainak nagy örömére. Az idei évtől a verseny megyei megmérettetésként van számon tartva, ez nagy örömmel tölt el bennünket, hisz a kitartó, folyamatos, odaadó csapatmunka gyümölcsét látjuk beteljesedve.

 

A hagyományoktól az idén sem tértünk el a hat benevezett iskola közel 300 diákja 3 testnevelő tanár bíráskodásával ,iskolánk 10 tanító nénijének irányításával valamint a benevezett iskolák 16 pedagógusának felvigyázásával 5 egyéni és 3 csoportos versenyszámban mérettettek meg, miután Iskolánk igazgatója Demeter Levente tanár úr köszöntötte őket és megnyitottnak nyilvánította a rendezvényt

 

A versenyzők lékesedése, küzdeni akarása kitartása példaértékű volt. Gratulálunk mindannyiuknak és az őket felkészítő pedagógusoknak is!

 

Bajnokaink:

 

II. osztály:


1. Célbadobás

Lányok:

  • Fülöp Zsanett , Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr
  • Balázs Boróka, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr
  • Jakab Annamária, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr

Fiúk:

  • Szali Ábel, Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr
  • Beke Tamás, Tompa László Általános Iskola, Betfalva
  • Dénes Oszkár, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr

 

III. osztály:

 

2. Kislabdahajítás

 

Lányok:

  • Nagy Kitti, Benedek Elek Általános Iskola, Szentábrahám
  • Lőrincz Henrietta, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr
  • Kiss Beáta – Adrienn, Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr

 

Fiúk:

  • Pál Zalán- Mózes, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr
  • Isztojka Tibor, Benedek Elek Általános Iskola, Szentábrahám
  • Stefán Hunor, Benedek Elek Általános Iskola, Fiatfalva

3. 25 m-es vágtafutás

Lányok:

  • Nagy Kitti, Benedek Elek Általános Iskola,Szentábrahám
  • Kiss Eszter- Beatrix, Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr
  • Fülöp Sarolta, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr

Fiúk:

  • Szilveszter Botond, Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr
  • Kacsó Gábor, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr
  • Szász Hunor, Benedek Elek Általános Iskola, Szentábrahám

 

IV. osztály

 

4. Távolugrás lendületből

 

Lányok:

  • Balázs Eszter, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr
  • Török Csenge, Benedek Elek Általános Iskola, Fiatfalva
  • Antal Abigél- Beatrix, Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr

 

Fiúk:

  • Lőrinczi Lehel, Benedek Elek Általános Iskola, Szentábrahám
  • Márton Alpár- Rafael, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr
  • Fodor Lambert Zsolt, Móra Ferenc Általános Iskola, Gagy

 

5. Kitartó szaladás

 

Lányok:

  • Balázs Eszter, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr
  • Antal Abigél- Beatrix, Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr
  • Moldován- Szeredai Lilla, Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr

Fiúk:

  • Márton Alpár- Rafael, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr
  • Nyárádi Patrik, Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr
  • Székely László, Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr

 

torpe1

torpe 3

 

Köszönet a támogatóinknak: az Orbán Balázs alapítványnak és a Communitas Alapítványnak

 

logo alapitvany communitas300

       

Partnereink

fp

elka i