nyilt nap k

A magyar kultúra periódusos rendszere

A Magyar Kultúra Napja alkalmából közzétett felhívásunkra iskolánk minden osztálya vállalkozott és elkészítette saját kulturális periódusos rendszerét. A játékban lelkes pedagógusaink is részt vettek.
Nagyon sok ötletes megoldás született. A szabályoknak megfelelően, a pontozás alapján a legügyesebb osztálynak a X. A osztály bizonyult, ők 1090 pontot szereztek. Második helyezést nyert el a XII. A osztály, harmadik lett a XII. B.
Köszönjük pedagógusainknak és diákjainknak a játékos kedvet és gratulálunk azoknak az osztályoknak is, akiknek most nem sikerült helyezést elérni. A mellékletben közzétesszük a diákok és a tanárok összesített periódusos rendszerét.

 

per 1

 A magyar kultúra periódusos rendszere

az Orbán Balázs Gimnázium diákjai szerint

 

per 2

A magyar kultúra periódusos rendszere

az Orbán Balázs Gimnázium tanárai szerint

 

 

Partnereink

fp

elka i