Aranytoll – F. Diósszilágyi Ibolya emlékverseny

2016. október 3-án iskolánk IV.osztályos tanulói részt vettek a nagyváradi Pertinax Egyesület és a Prolog Kiadó meseíró versenyén, amelyet XIII. alkalommal szerveztek meg, Aranytoll – F. Diósszilágyi Ibolya emlékverseny címmel. A verseny célja a tanulók nyelvi készségének, szókincsének, kreativitásának, improvizációs- és kommunikációs készségének fejlesztése.

A megyei szakaszon hat IV. Step by Step osztályos diák jelentkezett: Antal Pálma-Alma, Tódor Andrea, Zsidó Tímea, Kendi Csenge-Napsugár, Szász Tibor, Lőrinczi Lehel. A megyei forduló legjobb meseíró diákjait meghívták a határon átívelő döntőbe, amelyet Nagyváradon szerveznek meg és nagy örömünkre Kendi Csenge- Napsugár képviselheti iskolánkat az országos döntőben. Minden résztvevő diáknak ezúton is gratulálunk.
Deák Irén és Szávuly Emese tanítók

Partnereink

fp

elka i